fbpx
Çarşamba , Ocak 29 2020
Anasayfa / Tag Archives: Yürüme Analizi

Tag Archives: Yürüme Analizi

Sandoz Grup Sağlık Ürünleri

Sandoz Grup Sağlık Ürünleri şirket çalışanlarına  yürüme analizi yapıldı. Önce yere basma bozukluklarının nelere yol açabildiği ile ilgili farkındalığı arttırmak amaçlı kısa bir sunum yapıldı. Sunumun ardından Sandoz Türkiye çalışanlarına  yürüme analizi yapılarak analiz sonuçlarına göre kişiye özel önerilerde bulunuldu.

Devamı »

Novartis Türkiye

Novartis Türkiye şirket çalışanlarına sağlık haftası kapsamında yürüme analizi yapıldı. Daha önce oluşturulmuş olan gruplara sırasıyla, yere basma bozukluklarının nelere yol açabildiği ile ilgili farkındalığı arttırmak amaçlı kısa bir sunum yapıldı. Sunumun ardından şirket çalışanlarına yürüme analizi yapılarak çıkan sonuçlara göre çeşitli önerilerde bulunuldu.

Devamı »

Nuyu GYM

Perfonorm, Nuyu Gym ekibine ve üyelerine yürüme analizi ve postür analizi yaptı. Analizlerden çıkan test sonuçlara göre kişiye özel bilgi paylaşımında ve önerilerde bulundu.

Devamı »

Yürüme Analizi (Gait Analyzer)

Düz tabanlık, ayağın içe basması, topuk ağrısı, aşil tendon problemleri, topuk dikeni gibi daha birçok ortopedik rahatsızlık kişiyi güncel hayatta rahatsız edebildiği gibi sportif performansı da olumsuz etkiler. Bu testin amacı; çeşitli süreçlerden oluşan ortopedik problemleri tespit ederek kişiye özel önerilerde bulunmaktır. Testin sonucunda eğer ihtiyaç varsa kişiye özel tabanlık …

Devamı »
X