fbpx
Anasayfa - Tag Archives: kişiye özel tabanlık

Tag Archives: kişiye özel tabanlık

Colesium Tenis Akademisi

Colesium Tenis Akademisine bağlı tenis sporcularına antrenör ve yöneticileri eşliğinde yürüme ve sabit duruş analizi uygulanmıştır. Bu analizlerin sonrasında, analiz raporlarını da içeren ayrıntılı sunum ile sporcuların velilerine çeşitli önerilerde bulunulmuştur.  

Devamı »

Antuka Tenis Akademisi

Antuka Tenis Akademisine bağlı tenis sporcularına antrenör ve yöneticileri eşliğinde yürüme ve sabit duruş analizi uygulanmıştır. Bu analizlerin öncesinde ve sonrasında sporcuların velilerine çeşitli önerilerde bulunulmuştur.  

Devamı »

Akut Spor Kulübü

Akut spor kulübü’ne bağlı kayak takımı sporcularına antrenör Özgür Aktürk eşliğinde yürüme analizi ve sabit duruş analizi uygulanmıştır. Bu analizlerin sonucunda sporcuların velilerine çeşitli önerilerde bulunulmuştur.

Devamı »

Kişiye Özel Tabanlık Üretimi

  ÜCRETSİZ ANALİZ RANDEVU İLETİŞİM:05077771714 Bazı projelerimizden fotoğrafları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz. Akut Spor Kulübü https://perfonorm.com/akut-spor-kulubu/ Tat Gıda Ve Düzey A.Ş. https://perfonorm.com/tat-gida-duzey-a-s-bilincli-spor-yap-projesi/ Sandoz Grup Sağlık Üürnleri https://perfonorm.com/sandoz-grup-saglik-urunleri/ Novartis Türkiye https://perfonorm.com/novartis-turkiye/   Genel Bilgi Düz tabanlık, ayağın …

Devamı »

Alexion Türkiye

Alexion Türkiye Perfonorm, Alexion Türkiye çalışanlarına Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de  yürüme analizi ve sabit duruş analizi yaptı. Buradan çıkan sonuçlara göre kişiye özel bilgi paylaşımında bulundu.  

Devamı »

Novartis Türkiye

Novartis Türkiye şirket çalışanlarına sağlık haftası kapsamında yürüme analizi yapıldı. Daha önce oluşturulmuş olan gruplara sırasıyla, yere basma bozukluklarının nelere yol açabildiği ile ilgili farkındalığı arttırmak amaçlı kısa bir sunum yapıldı. Sunumun ardından şirket çalışanlarına …

Devamı »

Nuyu GYM

Yürüme analizi ve postür analizi Perfonorm, Nuyu Gym ekibine ve üyelerine yürüme analizi ve postür analizi yaptı. Analizlerden çıkan test sonuçlara göre kişiye özel bilgi paylaşımında ve önerilerde bulundu.

Devamı »

Yürüme Analizi-Kişiye Özel Tabanlık

  ÜCRETSİZ ANALİZ RANDEVU İLETİŞİM:05077771714 Analiz Yapılacak Adres:İstanbul/Maltepe/Cevizli Bazı projelerimizden fotoğrafları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz. Akut Spor Kulübü https://perfonorm.com/akut-spor-kulubu/ Tat Gıda Ve Düzey A.Ş. https://perfonorm.com/tat-gida-duzey-a-s-bilincli-spor-yap-projesi/ Sandoz Grup Sağlık Üürnleri https://perfonorm.com/sandoz-grup-saglik-urunleri/ Novartis Türkiye https://perfonorm.com/novartis-turkiye/   Genel Bilgi …

Devamı »
X