fbpx
Anasayfa - Hakkımızda

Hakkımızda

 Perfonorm, Türkiye’de birçok spor dalında takım ya da bireysel olarak “sürdürülebilir başarı“ için spor performans testlerinin gerekliliğine dikkat çekmektedir. Diğer yanan ‘bilinçli spor yap’ sloganını misyon edinerek  birçok şirkete de danışmanlık yapmaktadır.

Perfonorm; uzun yıllar lisanlı olarak spor yapan, ülkemizin önde gelen üniversitelerinin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulları ile Spor Sağlık Bilimleri Fakültelerinden mezun, alanlarında birçok sertifikaya sahip akademisyen, öğretmen, antrenör, yöneticilerden oluşan ekibi sayesinde ülkemizde “spor performans testleri”ile sporda “bilimsel yöntemlerle sürdürülebilir başarıyı” hedeflemektedir.

Misyonumuz
Sporcuların, spor kulüplerinin, eğitim kurumlarının hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilmek için çeşitli testler ve ölçümler uygulayıp, sonuçları yorumlayıp, ilgililerle paylaşmak
Vizyonumuz
Spor Performans ölçümü ve gelişiminde hem bilimsel hem de teknolojik alanda sporcu, spor kulüpleri ve eğitim kurumlarına üst düzeyde hizmet sunan bir takım olmak.
Biz Kimiz
Uzun yıllar lisanlı olarak yaptığımız spor branşlarını 1997 senesinden itibaren Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda akademik anlamda geliştirmekte ve pekiştirmekteyiz. Kendi alanlarında birçok sertifikaya sahip uzman kişiler olarak, Marmara Üniversitesinde akademik çalışmalarımızı Spor Sağlık Bilimleri alanında hala sürdürmekle birlikte, öğretmenlik, antrenörlük, yöneticilik ve personal trainer alanlarında uygulamalarımız devam etmektedir.
Sporun her dalında Perfonorm
Perfonorm; kısa sürede çeşitli spor dallarında ulusal ve uluslararası alanlarda pek çok kulübe ve bireysel sporlarda önde gelen sporculara “spor performans testleri” ile destek verdi, onların başarılarının artmasına “bilimsel yöntemlerle” katkıda bulundu.
Hastahaneler ile yakın işbirliği
Perfonorm, yaptığı tüm testlerde ve diğer tıbbi testlerde takımın kamp yaptığı bölgedeki en önemli ve donanımlı hastanelerle işbirliği yapmaktadır. Böylece bu hastanelerde sporcuların düzenli yapılması gereken laboratuvar ortamındaki testleri de uzman tıp kadrosuyla gerçekleştirilmekte ve bunlar Perfonorm’un sahada uyguladığı testler ile birleştirilerek “başarı için” gerekli zemin ve atmosfer sağlanmaktadır.
A'dan Z'ye ürün desteği
Perfonorm, yerli ve yabancı tüm kulüplerin farklı bölgelerde girecekleri kamplar öncesi tüm spor malzemelerinin temininde dünyaca ünlü markalarla işbirliği içinde kapsamlı bir destek vermektedir. Böylece takımlar, kamp yapacakları bölgeye geldiklerinde kendileri için gerekli her şeyi hazır olarak bulabilmektedirler.
Ayrıca Perfonorm, Spor Performans Testlerinde kullandığı birçok ürünün ve antrenman malzemelerinin distrübitörlüğünü ve bayiliğini kendi bünyesinde bulundurarak bu konuda tedarik desteği de vermektedir.

X